Back to the top

RAGE

SCROLL DOWN

Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, czy Ultima w województwie lubelskim? Żeby podziwiać najpiękniejsze samochody świata na żywo, nie trzeba wyjeżdżać do Dubaju. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas tegorocznej edycji RAGE 2018 „Lubelskie edition”.

Aktualności

Zadania czas zacząć!

Czy wiecie jakie było pierwsze zadanie tegorocznego RAGE’a? Uczestnicy musieli przyjechać na Start w przebraniu Superbohatera. Przyznajemy, że niektórzy naprawdę bardzo nas zaskoczyli swoimi kreacjami!

Relacja z drugiego dnia RAGE 2018

Zapraszamy do obejrzenia relacji z RAGE 2018 – Dzień 2. W tym dniu wystartowaliśmy spod Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i po otrzymaniu nietypowych wskazówek, wyruszyliśmy w trasę do Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Puław i Ułężu. Po drodze uczestnicy mieli do wykonania jak zwykle zakręcone i nie tak proste zadania. W Moto Park Ułęż nasz Partner Krotoski-Cichy...Continue reading

Pierwszy dzień RAGE 2018

RAGE 2018, czyli jedna z największych imprez motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce, wystartowała 11 raz w historii. Tegoroczna edycja „Lubelskie Edition” skupiała się na województwie lubelskim. Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego dnia w którym nie tylko przygotowywaliśmy auta do startu, ale też wystartowaliśmy do krótkiego rajdu na regularność po najpiękniejszych okolicach Lublina.

RAGE na Placu Zamkowym w Lublinie

Lublin przyjął nas niesamowicie. Setki, jak nie tysiące pasjonatów motoryzacji zagościło na Placu Zamkowym. Nie mogło też zabraknąć naszego wieloletniego Partnera – Radia ESKA.

Partner strategiczny

lubelskie

Partner motoryzacyjny

kc

Partnerzy

GoPro
ATS
made
DetailKing

Patroni medialni

wp
eska
playboy
CITIMAG
motom

Organizator

ec

© 2018 Elite Circle