Nasz wieloletni Partner ponownie stanie z nami na starcie RAGE 2018. Motoryzacyjnym Partnerem tegorocznej edycji jest oczywiście Krotoski-Cichy Łódź. Cieszymy się niesamowicie i nie możemy się już doczekać. Do zobaczenia na starcie 12 lipca.

Krotoski – Cichy Łódź
Autoryzowany dealer marek: Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partner serwisowy Škoda.

Posiadamy sieć salonów marki Volkswagen i Audi zlokalizowanych w Centralnej Polsce. Nasze salony Volkswagena zlokalizowane są w Warszawie, Nadarzynie i Łodzi oraz salony Audi zlokalizowane w Warszawie, Wolicy k./Warszawy i Łodzi. Dzięki temu, możemy zaoferować szeroki zakres usług oraz zapewnić najwyższą jakość i wysokie standardy obsługi klienta.

Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. W ciągłej sprzedaży w naszych oddziałach posiadamy kilkaset nowych samochodów na stoku oraz aut używanych dostępnych od ręki.

Zapewniamy kompleksowe usługi w każdym zakresie związanym z użytkowaniem samochodu. Począwszy od sprzedaży samochodów nowych Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe, dla klientów indywidualnych i flotowych, poprzez ubezpieczenia, formy finansowania, naprawy powypadkowe, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy na odkupie samochodów wszystkich marek i sprzedaży aut używanych kończąc.

Od momentu powstania, firma dynamicznie się rozwija. Po podsumowaniu wyników zeszłorocznej sprzedaży okazało się, że dealerem z najlepszym wynikiem w Polsce została, po raz czwarty z rzędu Grupa Krotoski-Cichy, z której salonów łącznie w roku 2017 opuściło ponad 22.000 nowych samochodów marki Audi, Volkswagen, Skoda, Seat. W minionym roku w ramach obu programów Audi Select Plus i Das Welt Auto Grupa Krotoski-Cichy sprzedała ponad 4000 aut używanych.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi Klientami oparte na wzajemnym zaufaniu. Przywiązujemy też olbrzymią wagę do kwalifikacji i umiejętności pracowników, czasu trwania procesu usługowego, doradztwie przy współudziale klienta w procesie zakupowym, terminowości oraz dotrzymaniu obietnic. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Co czyni z nas również solidnego pracodawcę.

Blog RAGE